Teknoloji

Yeni Dying Light 2 Genişletme Paketi Bu Yıl Çıkmayacak

Bloody Ties’tan sonra bildiğiniz üzere Dying Light 2 Stay Human için ikinci bir ücretli genişleme paketi daha çıkacak. Techland tarafından yapılan duyuru ile 2023 yılında yayınlanması bekleniyor. yeni Dying Light 2 genişleme paketi2024 yılına ertelenmiştir.


İlginizi çekebilir:  Dying Light 2 Daha Ürkütücü Olacak


Yeni Dying Light 2 Genişletme Paketi Neden Ertelendi?

Oyunun resmi sayfasında yapılan açıklamaya bakılırsa, yeni bir büyük ve sistemleri sunmaya en uygun hikaye açılımı için geliştirme sürecine daha fazla zaman ayrılması gerektiği vurgulandı:

“Dying Light 2 Stay Human DLC2’nin çıkışını gelecek yıla erteleme kararımızı üzülerek duyuruyoruz. Bu seçim, yeni bir harita ve sistemlerle mümkün olan en uygun hikaye genişletme deneyimini sunma taahhüdümüzle birlikte geliştirme için daha fazla zaman içindir.

Devam eden güncellemelerden de anlayabileceğiniz gibi, Dying Light 2’yi geliştirmeye ve güzelleştirmeye devam ediyor. Asıl amacımız, oyunun sizin ve bizim beklentilerimizi karşılamasını ve aşmasını sağlamaktır. DLC2’yi satışa çıkarmadan önce, bunu başarmak için oyuna eklememiz gereken birkaç şey var.

29 Haziran’daki canlı yayınımızdan başlayarak, önümüzdeki birkaç ay boyunca yaklaşan etkinliklere ve oyunun kurallarını değiştiren güncellemelere ışık tutarken lütfen daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.”

Hatırlayacağınız gibi, Dying Light 2’nin son büyük güncellemesi Gut Feeling’di ve savaş ve fizik efektlerinde, yeni bir silah üretim sisteminde ve daha fazlasında büyük iyileştirmeler getirdi. Geçtiğimiz günlerde TheGamer ile yaptığı bir röportajda konuşan yönetmen Tymon Smektala, yaz başında gelecek olan yeni güncelleme ile oyunun özellikle geceleri daha ürkütücü hale geleceğini söylemişti.

hani-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu