Haber

Vatan Partisi Trabzon: Erdoğan’ı destekleyeceğiz

TRABZON –Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin seçime kısa bir süre kala adaylıktan çekildiğini açıklamasının ardından partinin Trabzon teşkilatı da kararını açıkladı.

Vatan Partisi Trabzon 1. Milletvekili Adayı Erkan Armutçu, bugün Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde yaptığı basın açıklamasında, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı aldıklarını belirtti.

“MİLLİ İTTİFAK TEMELİMİZ OLMAYACAK”

Pazar günü yapılacak seçimde tüm ülkenin halkın kararına saygı duyması gerektiğini ifade eden Armutçu, “45 gündür aleyhimize oynanan oyunların, FETÖ ve PKK bağlantılı oyunların kimden kaynaklandığını tüm halkımız biliyor. Sözde demokrat olan Millet İttifakı Genel Başkanımız Muharrem Bey bu sebeplerden dolayı Üzülerek adaylığından çekilmiştir.Trabzon il ve ilçe teşkilatları olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı aldık.

45 gündür bizi karalayan Millet İttifakına hiçbir desteğimiz olmayacak. Millet İttifakı zaten PKK’nın siyasi uzantılarıyla iş birliği içinde. 300 milyar dolar borçla ülkeyi yönetebilecek bir başkan yok.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu