Haber

Öztürk güven verdi

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 68. Olağan Genel Kurulu’nda seçime tek liste ile katılan Bahamettin Öztürk güven tazeledi.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 68. Olağan Genel Kurulu Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, Vali Hüdayar Mete Buhara, Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, Ankara 2. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Karayel, siyasi parti temsilcileri, ilçe kooperatifi oda liderleri, profesyonel liderler ve yöneticiler, siyasi parti ve kooperatif ortaklarının temsilcileri katıldı. Genel kurula tek liste ile giren Bahamettin Öztürk, kooperatif üyelerinin oy birliği ile yeniden kooperatif başkanlığına seçilirken, inancını tazelerken, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Ülkemizde enflasyondaki dalgalanma elbette esnafımızı etkiledi. Artan tüketim, haksız rekabet ortamı, vatandaşın alım gücünün düşmesi esnafımızın ağır pandemi sürecinin darboğazından çıkmasını zorlaştırdı. Esnafımızın ekonomik çıkmaza sürüklendiği bu zorlu dönemde, kredi limitlerinin artırılması, faiz oranlarının düşürülmesi ve krediye erişimde TESKOMB, esnafa kolaylık sağlama konusunda değerli bir misyonu yerine getirmiştir.Esnaf ve sanatkarlarımız desteklenmeye devam etmeli, devletimiz bölgelerde yaşanacak ekonomik aksamalara yardım eli uzatılmalıdır.Her zaman söylediğimiz gibi esnaf güçlüyse devlet güçlü olur.Şimdi birlik olma zamanı,esnafa sahip çıkma zamanı. Bütün çabamız esnafımızın zor gününde yanında olmak ve yardımcı olmaktır.Elimizden geldiği kadar esnafımızın yanında olmaya çalışıyoruz.Reinf ile görevimizin başındayız. bize verdiğin emirler. Bugüne kadar nasıl hizmet verdiysek, bundan sonra da daha verimli hizmet için yönetim kurulumuz ve çalışanlarımızla birlikte hareket edeceğiz Allah’ın izniyle. Bugün bu salonda bizlerle birlikte olan kıymetli esnafımız bu birlikteliğin en kıymetli delilleridir.” – KIRŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu