Haber

Gültekin Uysal: Çalışmalarımıza devam edeceğiz, kimse merak etmesin

Millet İttifakı üyesi Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, İYİ Parti’nin genel başkanlığına Meral Akşener’in seçilmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Uysal yaptığı açıklamada, “Millet İttifakı olarak çalışmalarımıza devam edeceğimizi beyan ve taahhüt ederiz.”

Gültekin Uysal dedi ki:

AYNI KARARLILIKLA SİZİN YANINIZDAYIZ:“21 yıllık AKP iktidarında devam eden sistemli çöküşün onbinlerce cana, milyonlarca insanın evinden, yuvasından olmasına yol açtığını bir kez daha acı bir şekilde gördük. Her bir vatandaşımızın bedelini ödediği sorunlar ve ülkemizin karşı karşıya olduğu zorluk… Okumalar, sorumluluk bilinciyle ortak irade ortaya koymanın gerekliliğini ortaya koydu.
Bizler, Millet İttifakı olarak, ülkemize derin nefes aldıracak ortak çalışma sonucunda, geride kalan 18 ayda yaptığımız açıklamaların ve taahhütlerin arkasında aynı kararlılıkla durduğumuzu aziz Milletimizin huzuruna ilan ediyoruz.

İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜYORUZ : Demokrat Parti’nin 1946’da başlattığı Demokrasi, Adalet ve Hakkaniyet’in 77. yılında, merkez sağ siyasetin ve umudun sesi olarak aynı kararlılık ve bire bir inançla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dün olduğu gibi bugün de inandığımız ve doğruları bildiğimiz yolda yürüyoruz.

ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ:Ülkemizdeki her bir vatandaşımız için barış, refah, adalet ve demokrasi üretme inancı ve başaracağımız inancıyla Millet İttifakı olarak çalışmalarımızı sürdüreceğimizi aziz Türk Milleti’ne bir kez daha beyan ve taahhüt ederiz.
Hiçbir vatandaş merak etmesin. Hep birlikte başaracağız! Yeterli! Söz Milletindir!” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu