Teknoloji

Ghostrunner 2 Kapalı Beta Test Kayıtları Açıldı

Ghostrunner 2 kapalı beta testi Kayıt olmayı unutmayın. Sınırlı kontenjan olduğu için tez yazmanızda fayda var. Detaylar burada sizi bekliyor.


İlginizi çekebilir: FC Mobil Duyuruldu! Gelecek Ay Geliyor 


Ghostrunner 2 Kapalı Beta Testi Çok Yakında

Ghostrunner devamı Ghostrunner 2, PlayStation Showcase 2023 sırasında duyuruldu. PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkması beklenen oyunla ilgili yeni detaylar için 21 Ağustos 2023 Pazartesi gününü bekliyoruz. yıl. Bundan önce geliştirici One More Level ve 505 Games, kapalı beta test kayıtlarını açtıklarını duyurmuştu. Kaydınızı buradan yapabilirsiniz. Ancak son derece sınırlı bir kontenjan olduğu için tez yapmanızda fayda olacaktır.

Oyunu daha çıkmadan deneyebileceğiniz ve nasıl oynayacağına dair kişisel fikir sahibi olabileceğiniz kapalı beta testinde gizlilik sözleşmesi imzalandığı için herhangi bir bilgi sızdırmamanız gerekiyor. Ancak bitiş ekranında katılımcıların isimlerinin de listeleneceği söylendi.

İlk oyundan bir yıl sonra geçen Ghostrunner 2, siber çılgınlığın kıyamet sonrası dünyasının geleceğinde geçiyor. Bir kez daha Jack olarak, kökeni Dharma Kulesi’nin dışında olan ve insanlığın geleceğini şekillendiren şiddetli bir AI tarikatını yenmeye çalışacağız. Daha derinlemesine bir keşif için beklediğimiz oyunda ayrıca motosikletleri ve lineer olmayan bölümleri kullanabileceğimiz bölümler, farklı yeni modlar ve daha interaktif ana düşman savaşları da olacak. Bu sayede zorlu rakiplere karşı nasıl hayatta kalacağımızı seçebileceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu