Haber

Alemin Kralı Oben Birsu Demir’in paylaşım isyanı

Önce Kahramanmaraş’ta, ardından Hatay’da meydana gelen depremler Türkiye’yi adeta yerle bir etti.

Depremzedeler için yardım çalışmaları sürerken, ünlüler arasında ‘normalleşme’ tartışmaları başladı. Bazı ünlüler yardım için seferber olurken, bazı ünlüler yemeklerini, tatillerini ve günlük rutinlerini paylaşarak gerginliğe neden oldu.

Alemin Kıralı’nın Oben’i olarak bilinen Birsu Demir, bu konuya sessiz kalmadı ve Instagram hesabından şu yazıyı paylaştı:

“Çok ilginç”

“Kimseye saldırmak istemem ama çocuklarınızı, çocuklarınızı, yediklerinizi, içtiklerinizi, gittiğiniz tatili bir günde görmesek iyi olur. Ama her gün acılar içinde molozların altında kalıyorum, donarak ölüyorum, günlerce yardım bekliyorum, ailesinin çocuğunun cenazesine yetişemiyorum, molozların altına gömülüyorum, nasıl devam edeceksin hikayelere Sevdiğin kişinin parçalarını toplayan insanları gördükten sonra, çok ilginç…

“Üzgünüm”

Dün orada hala mucizevi bir insan yaşıyordu. Sosyal medya bugünlerde evsizler için kullanılacakken ben sizin mutlu halinizi görmek istemiyorum. Ve sen benim kocam ve arkadaşımsın. Bu bir utanç. Hepiniz adına, insanlığımdan utanıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu